Czy stosowanie przez tydzień Lactovaginal wystarczy u osoby w 15 tc?

Jestem w 15tygodniu ciąży, otrzymałam wyniki biocenozy (2 tygodnie temu brałam antybiotyk). Ginekolog kazał brać tylko przez tydzień lactovaginal. Czy to wystarczy? Czy nie powinnam brać jakiś globulek na te bakterie? - leukocyty 10-15 w polu widzenia - nabłonki : liczne - flora bakteryjna ( ) (!) - pałeczki kwasu mlekowego (-) (!) - grzyby (-) - Trichomonas vaginalis (-)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję ponownie udać się do ginekologa, a czy są jakieś objawy?