Czy ta brązowa wydzielina oznacza oczyszczanie się macicy po porodzie?

Witam,
jetem prawie 2 miesiące po porodzie i zauważyłam rano, że na prześcieradle po mojej stronie są brązowe plamy, co to może być? Jeszcze macica się oczyszcza, czy to może być co innego? Od 3 dni mam jeszcze bóle w okolicy pępka i tak w linii prostej od pępka w prawą stronę.
Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie,

plamienia mogą świadczyć o zbliżającej się miesiączce. Nie podała Pani, czy pierwsza miesiączka już się pojawiła. Ale istnieje możliwość, że plamienia są wynikiem niecałkowitego usunięcia łożyska z jamy macicy lub stanu zaplnego dróg rodnych. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozwoli to na wyjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiam