Co oznacza brązowa wydzielina z pochwy podczas stosunku?

Ostatnio podczas stosunku z moim chłopakiem zauważyliśmy brązową wydzielinę z mojej pochwy. Po czym po skończeniu stosunku skończyła się ona wydobywać. Towarzyszy przy tym drobne swędzenie i lekkie pieczenie. Zawsze uprawialiśmy bezpieczny seks, ale czy to może być ciąża? Proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Plamienia,świąd oraz pieczenie okolic intymnych mogą świadczyć o stanie zapalnym dróg rodnych. Przyczyną plamienia/krwawienia po stosunku może być nadżerka szyjki macicy.
Plamienie nie ma związku z ciążą.

Proponuję wizytę u ginekologa. Pozwoli to postawienie właściwego rozpoznania oraz włączenie leczenia.

Pozdrawiam