Czy ta waga nie jest dla mnie groźna? Ile powinnam ważyć?

Witam. Mam 11 lat mój wzrost wynosi 1.50 i ważę 50 kg. Boję się, że to jest waga zbyt duża jak na mój wiek, a raczej jak na mój wzrost. Ile powinnam ważyć, aby mniej więcej czuć się "bezpiecznie"? Jakie ćwiczenia powinnam stosować?
11 LAT ponad rok temu

Witam,

Na masę ciała wpływ wywiera wiele czynników (np. budowa kośćca, zawartość tkanki mięśniowej), dlatego o jej prawidłowość powinnaś zapytać pielęgniarkę w czasie przeprowadzania bilansu, lub lekarza, która może przeprowadzić również ocenę wizualną.

Przede wszystkim spędzaj czas aktywnie i odżywiaj się zdrowo.
Zapraszam na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam