Czy takie wyniki oznaczają, że mam PCOS?

Witam w listopadzie byłam u ginekologa jajniki były czyste dostałam miositogyn GT by szybciej zajść w ciążę teraz byłam na kontroli i w jajnikach mam pęcherzyki lekarz dał na badania w kierunku pcosczy to mogło wyjść mi po tym leki i czy to oznacza że mam to pcos

Szanowna Pani, nie sądzę, aby pęcherzyki były wynikiem leku. Sama ich obecność nie oznacza PCOS. Pozdrawiam