Czy takie wyniki tarczycy u 40-latki są bardzo niepokojące?

Witam! Mam pytanie moje wyniki z dnia 31.01.2019 to tsh 13,55 ft4 9,24. Mam usunięta tarczyce. Obecnie biorę letrox 100 pol tabletki na czczo dziennie. Co powinnam dalej zrobić? Wizyta u lekarza w maju. Czy te wyniki są bardzo niepokojące?

Szanowna Pani, TSH stanowczo za wysokie, wymagana jest kontrola. Jednakże lekarz rodzinny również może Pani pomóc, nie trzeba czekać do wizyty w maju. Pozdrawiam