Badanie poziomy kreatyniny i TSH oraz guzki tarczycy

Dzień dobry, Od wielu lat leczę się u endokrynologa. Mam guzki tarczyc. TSH zawsze oscylowało w dolnej granicy normy, : 0,3; 0, 6 . Dwukrotnie biopsja - wynik dobry. W ramach przygotowania do TK ślinianek wykonałm badania poziomu kreatyniny i TSH. Wynik TSH -0,01. Wizytę kolejną u lekarza mam dopiero w maju. Czy mam powody do niepokoju. Czy cierpliwie czekać do planowanej wizyty? Dorota, 50 lat

Lek. Tomasz Budlewski

A czy przyjmuje Pani jakieś leki? Jeżeli termin wizyty jest tak późny proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność wizyty u lekarza endokrynologa w krótszym czasie.