Czy ten lek pomoże na moją przypadłość?

Od kilku tygodni mam natrętną myśl. Ciągle analizuje wydarzenie z przeszłości. Czuje jakby to nie bylo moje wspomnienie. Mam spadek nastroju i poczucie, ze to nigdy nie minie. Psychiatra zapisał lek parogen..czy to pomoże?

Profil wymienionych przez Panią objawów wydaje się pasować do profilu działania paroksetyny- zarówno w zakresie poprawy nastroju jak i zmniejszenie natrętnych myśli i analizowania. Warto poczekać kilka tygodni na pełny efekt działania leku, który dodatkowo zależny jest od dawki- szczególnie w zakresie objawów natrętnych myśli.