Czy ten wynik badania radiologicznego jest niepełny?

Prosze o pomoc. W związku z utrzymującym się uczuciem oszołomienia/ogłuszenia wykonałam MRI głowy. Badanie było zrobione bez kontrastu, wykonano w sekwencji SE, TSE, TIRM, BLADE, TIR, ep2d diff oraz swi3d, w obrazach T1-, T2-zal., DWI oraz SWI, na przekrojach osiowych, czołowych i strzałkowych. Intensywność sygnału z istoty białej i szarej mózgu prawidłowa. Układ komorowy nadnamiotowy prawidłowej szerokości, symetryczny, nieprzemieszczony. Wodociąg mózgu i komora IV nieposzerzone. Oba kąty mostowo-móżdżkowe nie wykazują zmian. Intensywność sygnału ze struktur tylnojamowych (pień mózgu i móżdżek) prawidłowa. Migdałki móżdżku znajdują się na poziomie płaszczyzny otworu wielkiego. Przestrzeń podpajęczynówkowa mózgowia nieposzerzona. Intensywność sygnału z gałek ocznych, obu nerwów wzrokowych oraz przysadki mózgowej prawidłowa. Obrazy dyfuzyjne oraz obrazy SWI mózgowia są prawidłowe. Obustronna pneumatyzacja małżowin nosowych górnych. Zastanawia mnie, czy wynik badania mogę uznac za satysfakcjonujący, czy też uznać go za niepełny ze względu na brak podania kontrastu?

Witam! Przedstawiony przez Panią opis badania nie daje najmniejszych podstaw, aby zakwalifikować badanie jako nieprawidłowe lub wątpliwe. Powodzenia W. Łuczkowski.