Jak ocenić taki obraz MR u 25-latka?

Witam, Oto opis mojego badania MR: Badanie MR mózgowia wykonano w sekwencjach ax T2, ax T1, ax T2 FLAIR, ax DWI, sag T2, ax T2 SWAN, cor T2, bez dożylnego podania środka kontrastowego. Dane ze skierowania: Bóle i zawroty głowy. Stany przedomdleniowe. Prawidłowa intensywność sygnałów istoty białej i szarej mózgowia. Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony, nieprzemieszczony, symetryczny. Nie uwidoczniono w badaniu obszarów restrykcji dyfuzji. Komora III szerokości w granicach normy. Wodociąg mózgu i komora IV prawidłowe. Intensywność sygnałów ze struktur tylnojamowych prawidłowa. Przysadka mózgowa niepowiększona. Prawidłowe położenie migdałków móżdżku. Zmiany zapalne zatok obocznych nosa. W razie wątpliwości klinicznych wskazanie wykonanie MR z dożylnym podaniem środka kontrastowego Czy są wskazania do powtórzenia badania z kontrastem? Dziękuję.

Witam! Poza zmianami zapalnymi zatok obocznych nosa, wynik MR głowy mieści się w granicach normy. Leczeniem zatok zajmują się laryngolodzy. Natomiast część danych ze skierowania przemawia za zaburzeniami nerwicowymi, których leczeniem zajmują się psychiatrzy, a jeżeli całkowicie bezlekowo, to może być psycholog lub psychoterapeuta. Powodzenia W. Łuczkowski.