Czy to ciśnienie może być spowodowane wziewkami?

Witam. Lecze się na nadciśnienie. Biorę rano Tritace 10mg i Nebilet. Ostatnio wieczorem dostałam ciśnienie 206/116 dostałam krwotoku z nosa. Od miesiąca czasu biorę wziewki bufomix easyhaler 320. Czy to ciśnienie może być spowodowane tymi wziewkami. Kobieta 60 lat

Szanowna Pani, myślę że nie. Należy zmodyfikować leczenie, proszę udać się do lekarza rodzinnego