Czy to może być nawrót uzależnienia?

witam. mam pytanie czy grając przez 2 lata praktycznie dzien w dzien na automatach sam przestałem grac na 5 miesiecy i poszedłem teraz 2 razy na AUTOMATY. CZY TO MOZE BYC NAWROT UZALEZNIENIA

Dzień Dobry Panu,

Ma Pan wątpliwości, a kiedy pojawiają się wątpliwości, pojawia się myślenie, a jak włącza się myślenie, to można zadziałać... i zrobić coś dobrego dla samego siebie

Zachęcam Pana do podjęcia terapii, bo jakaś cześć Pana nie zrezygnowała z gry na automatach.

Życzę dobrego dla Pana wyboru,
Irena Mielnik-Madej