Czy to. może być tylko przewianie?

Witam od wczoraj mam silny ból głowy za uchem na początku myślałam że to samo ucho jednak ból promieniuje. A dziś od rana doszło dganie ust, brody, powieki lewa strona twarzy ból też po lewej stronie. Czy to może być przewianie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Z Pani opisu trudno cokolwiek wnioskować. Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Z Pani opisu trudno cokolwiek wnioskować. Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego.