Czy to rzeczywiście alergiczne chrząkanie?

Córka 5lat po przycieciu migdalkow i wycięciu trzeciego w lutym, zaczęła chrząkać tak na sucho, a jeszcze się to nasila z każdym dniem. Cały czas zażywa antyhistaminowe leki, 2,5ml(rupafin). Testy alergiczne ma mieć końcem miesiąca ale czy mogę jej jakoś pomóc. Czy to rzeczywiście alergiczne chrząkanie?

Dlaczego bierze leki przeciw histaminowe skoro nie została rozpoznana alergia??? Co??Proszę odstawić te leki natychmiast. Po zabiegu mogła zostać część migdałka która balotuje jej w nosogardle i powoduje odruch kaszlu. Należy zrobić endoskopię nosogardła i w razie stwierdzena pozostałości ,usunąć ją!