Czy to rzeczywiście skutek uboczny działania tego leku?

Moja Mama zażywa lek Telmizek, to kolejny lek, który stosuje na nadciśnienie, przy którym pojawiają się skutki uboczne. Tym razem jest najpierw pojawił się ból nóg, a potem wysypka w dolnej części nóg z delikatnym rumieniem oraz drętwienie śródstopia. Po zastosowaniu maści z antybiotykiem przepisanej przez lekarza rodzinnego zniknął rumień, ale cała reszta objawów pozostała. Czy to rzeczywiście skutek uboczny działania tego leku czy może być to zupełnie inna dolegliwość?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być tym spowodowane. Radziłbym konsultację z reumatologiem.