Czy u osoby po zabiegu usunięcia cieśni palce wrócą do pełnej sprawności?

Proszę o pomoc. Jestem pięć miesięcy po zabiegu usunięcia cieśni w prawej ręce. Po zabiegu miałam opuchnięte palce, więc nie rozpoczęłam natychmiastowej rehabilitacji. Po miesiącu rozpoczęłam ćwiczenia ale do teraz co rano mam problem z zamknięciem pięści i wyprostowaniem palców odczuwam przy zamknięciu ból. Muszę wracać do pracy fizycznej. Czy jest szansa, że podejmując pracę ręka a w szczególności palce wrócą do normy? Jakie suplementy zażywać w celu usprawnienia ręki. Czekam na zabieg lewej ręki i jestem przestraszona.

Lek. Tomasz Budlewski

Koneicaxns ocena przez lekarza najlepiej wykonującego zabieg lub rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć