Czy uderzenie może mieć wpływ na rozwój ciąży?

Witam. Dzisiaj wpadłam na barierke uderzając brzuch, ale bardziej podbrzusze, wzgorek łonowy. Nie mam żadnych sincow ani nie boli. Bolało tylko chwilę po tym uderzeniu. Czy może to.miec jakiś wpływ na zarodek (staram się o dziecko i czekam czy przyjdzie miesiaczka czy nie, za około tydzień półtorej powinnam miec). Czy w tak wczesnej ciąży takie uderzenie nie powinno mieć znaczenia, ponieważ płód jest dobrze chroniony i zbyt malutki? Proszę o odpowiedź. Strasznie się boję, że przez moja nieuwagę mogą zagrozić ewentualnej ciąży i dzieciątku:(

Lek. Michał Lenard

Takie uderzenie, które Pani opisuje nie stanowi zagrożenia dla potencjalnej ciąży. Nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!