Czy usuwanie zęba z przetoką boli?

Czy usuwanie zęba z przetoką boli? Czy jest to bezpiecznie? Witam miam do usuniecia zęba przednią górną jedynke. Była leczona kanałowo ale niestety zrobiła sie przetoka. Ząb wgl nie boli tylko zrobiła sie gula. Wyczuwalna w nosie. RTG wykazało przetoke. I miałem przepisany antybiotyk. Niestety przetoka nie zeszła i jest do usuniecia. Czy takim przypadku znieczulenie zadziała i czy jest to bezpieczne? Prosze o szczegółową odpowiedź

Proszę się nie obawiać. Przed zabiegiem na pewno zostanie wykonane znieczulenie, dzięki któremu nie będzie odczuwał Pan bólu. Znieczulenie dentystyczne jest powszechną i w pełni bezpieczną procedurą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, warto zgłosić je stomatologowi przed zabiegiem, a także po nim i stosować się do zaleceń po zabiegu.

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl