Czy usztywnienie kamizelką barkową wystarczy na złamanie?

Dzień dobry! 1.5 tygodnia temu złamałam kość (złamanie guzka wiekszego kosci ramiennej) z przemieszczeniem (okolo 2 mm). Opis rezonansu: "zlamanie guzka wiekszego: widoczny pojedynczy odlam o wymiarach 20x12x8 mm przemieszczony ku gorze o okolo 2 mm, otoczony strefa obrzeku szpiku; poza tym glowa o zachowanym ksztalcie". Lekarz nie zlecil zalozenia gipsu, a jedynie usztywnienie lekka kamizelka barkową. Czy to naprawde wystarczy? Sporo sie poruszam na co dzien. Jak zabezpieczac uszkodzone miejsce na noc. Kamizelka i tak pozwawla na ruchy. Z gory dziekuje za wskazowki!

Szanowna Pani, zastosowana przez Panią kamizelka powinna wystarczyć, jednakże proszę nie obciążać chorej kończyny i ograniczyć ruchy. Pozdrawiam