Czy w 8. tygodni po zbliżeniu lekarz jest w stanie stwierdzić brak ciąży?

Czy w 8 tygodni po zblizeniu lekarz jest w stanie stwierdzić brak ciąży? Byłam w takim czasie u ginekologa i nie stwierdzil on ciazy. Czy mogę być w 100% pewna, że usg już by coś pokazało? ( usg odbylo sie przez odbyt poniewaz jestem dziewica i nie wspolzylam jeszcze, wspomniane zblizenie to petting)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie USG z całą pewnością pokazałoby ciążę po 8 tyg po zbliżeniu.