Czy w ciąży można stosować olej arganowy?

Witam Mam pytanie czasami w ciazy oraz okresie laktacji stosowalam olejek arganowo migdalowy z dodatkiem oleju z trawy cytrynowej . Na włosy czasem na powstałe rozstępy. Czy ten preparat jest bezpieczny olej organowy i migdałowy chyba tak A ten trzeci z trawy cytrynowej . Naturalny ten olejek wydawał mi się bezpieczny .

Lek. Paweł Szadkowski

Te preparaty nie powinny w żaden sposób wpłynąć na ciążę i laktację.