Czy w wieku 18 lat może pojawić się rak piersi?

Witam ! Czy w wieku 18 lat może pojawić się rak piersi.? Chciałam udać sie na mammografie jednak lekarz rodzinny powiedział , że nie potrzeba ,bo mammografia jest dla starszych kobiet. Czy możliwe również żebym miała wklęsłą brodawkę od urodzenia , jestem przekonana , że tak jest. Bo gdyby to sie zrobiło z dnia na dzień myślę,że zwróciłabym na to uwagę.

proszę udać się na wizytę do ginekologa lub onkologa! Po zbadaniu zapadnie decyzja czy są potrzebne badania dodatkowe , np.usg !!! z.żurawski