Czy węzeł chłonny mniejszy niż centymetr można uznać za powiększony?

Witam, Czy wyczuwalny węzeł chłonny na szyi o rozmiarach <1cm można uznać za powiększony ? (przesuwalny, nie jest widoczne zgrubienie na szyi, wydaje się bardzo mały, nie boli)

Szanowny Panie, zgodnie z definicją o powiększonym węźle chłonnym mówimy, gdy przekrój wynosi więcej niż 1 cm