Czy wyniki badania CBCT zatok przynosowych powinny mnie martwić?

Dzień dobry, bardzo proszę o interpretację wyniku. Badanie CBCT zatok przynosowych, bez. podania środka kontrastującego Badanie wykonano dnia 25/09/2023. na aparacie Gendex GX DP-800 Nieznaczne artefakty ruchowe W przednich częściach obu zatok szczękowych obecne są częściowe przegrody kostne Na tylnej powierzchni przegrody kostnej zatoki szczękowej prawej widoczny pojedynczy polip śr. ok. 9 mm. Na przyśrodkowej ścianie zatoki szczękowej lewej polip wielk. ok. 6 x 3 mm. Poza tym zatoki przynosowe o prawidłowej powietrzności. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne. Obustronne komórki Hallera Obustronne komórki grobli nosa. Komórka czołowa typu I po stronie lewej, w jej obrębie obeeny jest kostniak wielk. 5 x 4x 3,5 mm. Komórka czołowa typu Il po stronie prawej. Pneumatyzacja małżowin nosowych środkowych. Tkanki miękkie tylnej ściany nosogardla niepogrubiale. Czy jest czym się martwić? Bardzo się denerwuje.
KOBIETA, 27 LAT 7 miesięcy temu

Nie ma się czym martwić. Proszę się nie naświetlać. TK zatok to 140 zwykłych zdjęć zatok. Ocena kostniaka za 5 lat pojedyńczyczym zdjęciem. Jak się martwisz to przyjedź z płytą CD TK.