Czy występują jakieś powikłania po użyciu maści antygrzybiczej?

Dzień dobry. Mam takie pytanienie - jestem pewny na 100%, że to, co mam na penisie, to grzybica, i chciałbym się dowiedzieć, czy jak użyję maści antygrzybiczej, a to nie będzie grzybica, to czy nie pojawią się jakieś nieproszone efekty uboczne? Z góry dziękuję za odpowiedź.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Do stosowania każdego leku powinny być wskazania i każdy może wywołać jakieś powikłania. W tym przypadku dojść może do reakcji nadwrażliwości czy podrażnienia. Najlepiej udać się do lekarza i zastosować właściwe leczenie.

Pozdrawiam.