Czy zbyt częsta masturbacja powoduje pogłębianie się lęków?

Witam. Mam Pytanie odnosnie masturbacji. Czy zbyt czesta masturbacja powoduje poglebianie sie lekow, czy wplywa na samopoczucie. Ja czasem czuje sie dobrze a czasem gorzej. Gdy zbyt czesto to robie i siedze dzien lub dwa dni w domu i potem wychodze do ludzi czuje jakis lek( umiarkowany) bez paniki. Przepraszam za te bledy. Nie mam polskich znakow w klawiaturze. Dodam jeszcze Ze zaden Psycholog mi w tym temacie nie pomogl chyba udam sie do Seksuologa. Sam nie wiem Co o tym myslec. Bardzo lubie dziewczyny i lubie to robic. Wiem tez Ze w Spermie sa rozne potrzebne zwiazki Mineralne potrzebne organizmowi . Niestety pozbywam sie ich za czesto.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam zbyt mało danych..., nie napisał Pan, jaki styl życia Pan prowadzi, na co dzień, jak radzi sobie z sytuacjami stresogennymi?

Skoro Pana zaniepokoiło poczucie pogłębiania się stanu napięciowo-lękowego, zalecana osobista konsultacja seksuologiczna.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madfej@gmail.com tel. 502 749 605