Czym jest pępowina dwunaczyniowa?

Witam, w 30tc dowiedziałam się że mam pępowine dwunaczyniowa z przyczepem błoniastym pępowiny. Dziecko ma parę wad tj. roszczep watdi i podniebienia, ubytek w przegrodzie o typie przedniego niedopasowania oraz brak prawej nerki. Od tego czasu nie mogę spać, bardzo się martwię co będzie z moim synkiem. Czekam mnie cc w 38tc ale boję się że maluszek może być poważnie chory tylko na badania prenatalne jest już za późno, proszę o poradę.

Fizjologicznie pępowina powinna być trójnaczyniowa. Jeżeli płód rośnie, nie ma niedotlenienia to jest to dobra informacja. Odnośnie wad wrodzonych - niestety nie da się nic przewidzieć