Diagnostyka płodności a konieczne testy

witam, mam na imię Iwona i chciałam się dowiedzieć, jakie badania muszę wykonać odnośnie badania płodności. chciałabym się udać na wizytę do ginekologa już z wynikami żeby szybciej zacząć ewentualne leczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Uważam, że odpowiednie testy powinien zlecić ginekolog dopiero po wstępnym badaniu. Ale jeżeli Pani bardzo chce na początek może pani wykonać badania hormonalna takie jak: określenie poziomu folitropiny (FSH), lutropiny (LH), tyreotropiny (TSH), progesteronu oraz prolaktyny. Pozdrawiam