Dieta dla 17-latki

Witam. Czy dziewczynie w wieku 17 lat o masie 54 kg i wzroscie 168 cm na boczki pomoże orbitrek bądz hula hop bez większej diety? Proszę o pomoc

Dzień dobry.
Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie ma potrzeby wprowadzania diety odchudzającej, ale pamiętaj aby przestrzegać zasad racjonalnego żywienia (obowiązują one każdego). Jeśli chcesz poprawić swój wygląd polecam zwiększyć ruch. Orbitrek i hula hop to dobry pomysł. Oprócz nich polecam również brzuszki i jazdę na rowerze (może być stacjonarny).
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam, w tym przypadku mówimy raczej o niedowadze ok.10 kg, najzdrowiej byłoby włączyć kaloryczność diety racjonalnej na 2000 kcal, koniecznie regularność posiłków i oczywiście aktywność fizyczna, myślę, że hula-hop będzie jak najbardziej odpowiedni.