Dlaczego 3,5-miesięczny synek nie interesuje się odbiciem w lustrze?

Witam, mój synek skończył niedawno 3.5 miesiąca martwi mnie że nie interesuje się swoim odbiciem w lustrze. Kontakt wzrokowy nawiązuje głównie gdy leży, w pozycji pionowej bardzo o niego ciężko. Uśmiecha się gdy leży. Czy brak kontaktu wzrokowego w pionie oraz zainteresowania lustrem może budzić mój niepokój na tym etapie? Czy powinnam dać dziecku czas

Dzień Dobry Pani :)

Z mojej strony nie widzę powodu do niepokoju, jednak
istotnym jest, na ile zaprezentowany wątek zajmuje Pani myśli?

Dla własnego komfortu, warto skonsultować to z Pediatrą prowadzącym Pani Synka.

Serdeczności oraz radości życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605