Dlaczego ból brzucha nadal występuje po wymiotach i biegunce?

witam. moja 6letnia córka od 3miesięcy skarży się na bóle brzucha.do tego są wymioty i biegunka zwana wodą i gorączka po 39 stopni.. trwa to po 3-4 dni. potem dolegliwości ustępują ale brzuch nadal pobolewa. dostaje zawsze leki zapobiegawcze ale wg mnie coś tu nie tak. proszę mi coś podpowiedzieć bo nie wiem co robić? ?!

Lek. Michał Lenard

Córka powinna pozostawać pod opieką pediatry, który zleci odpowiednie badania i będzie decydował o leczeniu. Pozdrawiam!