Dlaczego co kilka dni mam dziwne objawy, które pojawiają się po posiłkach?

Witam, co kilka dni mam dziwne objawy które pojawiają się po posiłkach, cierpię na hipoglikemie reaktywna i biorę glucophage 3x500 ale te objawy to nie spadek cukru, wynik z glukometru jest poprawny poza tym spadki odczuwam trochę inaczej. Po jedzeniu zaraz po posiłku bądź godzinę po zaczynam czuć żołądek i przełyk nie pali mnie jedynie go czuje tak jakby był pusty jakbym nie jadła pół dnia, do tego zaczynam czuć się słabo i ciśnie mnie miedzy oczami, i w gardle, te objawy trwają cały dzień z nasileniem się po posiłku a następnego dnia mijają, za jakiś czas nawrót. Z czyn to jest związane ?

Opisane przez Panią objawy mogą być związane z dysfunkcją górnego odcinka przewodu pokarmowego lub mogą sugerować negatywną reakcję na pokarm w typie alergii lub nietolerancji pokarmowej. Powinna Pani udać się w pierwszej kolejności do gastrologa w celu przeprowadzenia odpowiedniej diagnostyki. Życzę dużo zdrowia!