Dlaczego CRP ma niki poziom?

Zostałam skierowana na morfologie krwi, między innymi zostało zbadane CRP. Wynik jest tak niski, że podano informacje: wynik poniżej norm referencyjnych, nieuchwytny w laboratorium podczas badania. Z czego to może wynikać? Jakie są konsekwencje niskiego a w zasadzie braku crp? Wszędzie tylko znajduję informacje o jego podwyższonym wskaźniku. Na badanie zostałam skierowana w związku z uciążliwymi biegunkami.

Witam,

interpretacja wyniku powinno poprzedzić badanie podmiotowe i przedmiotowe po badaniu ocenia się wynik diagnostyczny ze stanem zdrowia.

Wskazana wizyta u lekarza POZ lub rodzinnego celem przeprowadzenia konsultacji lekarz zapozna się z Pani stanem zdrowia z wynikiem i zdecyduje czy wskazana dalsza diagnostyka lub leczenie,

Pozdrawiam