Dlaczego czuję ból z prawej strony w okolicach wątroby?

Witam. Mam taki problem co jakiś czas z prawej strony boli mnie w okolicy wontroby, mostka. Zbiera mi się na wymioty ale powstrzymuje często razem z wymiotami jest biegunka utrzymuje się godzine i puszcza nigdy nie wiadomo kiedy i od czego. Nalogowo palę tytoń i marihuane, alkoholu i innych używek nie używam. Ponad rok temu trzy raz trafiłem do szpitala dwa razy przwglodzili i do domu. Za trzecim razem stwierdzi nerwice i dali psychotropy. Nie bolało i teraz już tak drugi tydzień masakra l.

Dzień dobry!
Jeśli stwierdzono u Pana nerwicę, to ważne wydaje się podjęcie leczenia. Czy nadal zażywa Pan przepisane leki - czy je Pan samodzielnie odstawił? Niemałe znaczenie ma również nałogowe używanie przez Pana marihuany, która może niweczyć jakiekolwiek leczenie psychiatryczne. Proponuję udanie się na konsultację do psychiatry, omówienie wszystkich opisanych przez pana aspektów i rozpoczęcie kompleksowego leczenia - psychiatrycznego, psychoterapii lub terapii uzależnień.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska