Dlaczego mam brzydki zapach z ust mając 29 lat?

Witam! Mam taki problem. Mam brzydki zapach z ust. Codziennie wypluwam zielono żółto brązowa wydzieline. Byłem u laryngologa zbadał mnie i zbadał wymaz z nosa i gardła. Okazało się że mam dużą liczbę gronkowca złocistego. Pani laryngolog powiedziala że ta wydzielona to efekt jakiegoś zapalenia i dlatego powstaje ta wydzielona ropna. Dostałem antybiotyk clindamycin-mip 600 brałem go dwa tyg i wydzielina i brzydki zapach znikł. Tylko na miesiąc. :( Jak mogę pozbyć się tego problemu całkowicie?

szanowny Panien należy zintensyfikować leczenie, wymagana będzie dłuższa antybiotykoterapia