Dlaczego mam nudności i wymioty?

Od kilku dni borykam się z problemami w okolicy brzucha. Codziennie budzę się o bardzo wczesnej porze (z nie wyjaśnionych przyczyn), do tego kiedy jestem na czczo mam nudności które niekiedy powodują wymioty. Kiedy czuje się na tyle źle z powodu braku pokarmu sięgam po lekkie produkty aby nie obciążać organizmu i wtedy zaczyna się "walka". Mój brzuch z chęcią przyjąłby posiłek ale gdy tylko przeżuwam mały kęs posiłku od razu chce mi się wymiotować, w skutek tego nie dojadam. Są też takie sytuacje gdzie zjem cały obiad a Po kwadransie jestem tak głodna jakbym nie jadła cały dzień. Dodam że mam 24 lata i ważę 50 kg przy wzroście 175. Gdzie najlepiej udać się po pomoc? Co zrobić krok po kroku aby leczenie miało sens i dało pozytywne skutki?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe. Warto wykonać test ciążowy jeśli współżyje Pani.