Dlaczego mam wydęty brzuch?

Witam Problem u mnie zrobił się ostatnio taki że cokolwiek bym nie zjadla strasznie mam duży brzuch tzn ten brzuch wygląda tak jakbym była w ciąży. Podkreślam że mam problemy z tarczyca jakiś czas temu odrobaczywilam cały organizm i po tym w ciągu miesiąca przytylam 7kg co uważam że nie jest normalne. Czy może mi ktoś pomóc gdzie mam się udać ewentualnie jakie badania zrobic?

proszę udać się do lekarza POZ, nie rozumiem tego że "odrobaczywiła Pani cały organizm"