Co. może oznaczać mój duży brzuch?

Dobry wieczór, Mam 28 lat, jestem szczupłą kobietą, 170cm wysokości 55 kg wagi. Mój problem to brzuch! Nigdy nie należałam do kobiet z płaskim brzuchem, jednak nie rozumiem dlaczego jest taki duży. Rano zaraz po przebudzeniu jest jeszcze w miarę "normalny", lecz jak tylko coś zjem wyglądam jakbym była w 5 miesiącu ciąży. Nie jem za dużo, staram się również jeść zdrowe jedzenie czyli nie smażę tylko piekę w piekarniku, nie pije gazowanych napoi tylko wodę niegazowaną, nie pale i nie pije alkoholu (chyba że jest jakaś uroczystość), jestem w ciągłym ruchu. 20 miesięcy temu urodziłam córeczkę przed cesarskie cięcie, lecz ten problem mam od lat więc nie pojawił on się po ciąży. Nie zakładam nigdy obcislych sukienek lub bluzek ponieważ wstydzę się że ktoś rzeczywiście się mnie zapyta czy jestem w ciąży. Co mogę jeszcze zrobić żeby nie wstydzić się mojego brzucha?

Trudno po takim tylko stwierdzeniu cokolwiek pomóc. Musiałabym zebrać wywiad i przede wszyskim zapoznać się dokładnie z Pani dietą oraz trybem życia (sen, praca, stres, aktywność fizyczna) Taki objaw może być wynikiem wielu rzeczy - nietolerancji pokarmowych, dysbiozy jelitowej, w tym niedoboru lub nadmiaru pewnych szczepów bakterii, a nawet insulinooporności. Radziłabym wybrać się do dietetyka, który "ogarnia ;-)" - przepraszam za kolokwializm - takie tematy. Prowadzę gabinet online, jakby miała Pani ochotę to również zapraszam