Dlaczego mam zawroty po porodzie?

Witam. 5 miesięcy temu urodziłam zdrowego synka, poród trwał 7 godzin. Od kilku dni gdy wstaję w nocy i rano to bardzo kręci mi się w głowie. Maluch codziennie budzi się o 4 rano i jest już wyspany. Czy to może być zwykłe osłabienie?

Witam, jest to możliwe, aczkolwiek przez internet nie jestem w stanie pomóc. Proponuję wizytę u lekarza POZ