Dlaczego mój chłopak unika seksu?

Dlaczego mój partner nie chce się ze mną kochać? jesteśmy w związku od 2 lat wcale nie długo ale już od początku naszego związku nasze sprawy łóżkowe były jak najbardziej korzystne wszystko do pewnej chwili było bardzo fajne mieszkam w domu jednorodzinnym z rodzicami a wiec często robimy to po prostu jak są na dole czy są czymś zajęci jemu to jakoś konkretnie nigdy nie przeszkadzało bo wiedział ze seks bardzo mnie pociąga. Pewnego wieczoru jak do mnie przyszedł i zaczęłam się do niego zbliżać oglądając film powiedział ze chce go dokończyć chociaż zawsze sobie przerywaliśmy, stwierdziłam że okej może faktycznie jest zainteresowany filmem. Kolejnym razem sytuacje się powtarzały po prostu jak zaczęłam całować go po szyi zaczynał jakiś temat albo proponował wyjście z domu. A ostatnio kiedy rodzice wyszli z domu i nie było ich cały wieczór po tych całych 2tyg bez stosunku nawet nie spróbował zacząć po prostu leżeliśmy i nic więcej mimo tego ze często pytał się mnie kiedy rodzice wyjdą i zostaniemy sami.... teraz to wszystko się zmieniło nawet dzisiaj próbowałam coś robić ale kiedy tylko zaczęłam go dotykać zadzwonił jego kolega i powiedział żeby wyszedł bo jest sam i czy może go odwieźć. Chce zaznaczyć ze na pewno mnie nie zdradza i nie dzwonią do niego kochanki regularnie sprawdzam mu telefon a drugiego nie ma z reszta mój chłopak jest bardzo bezpośredni powiedziałby mi ze mnie zdradza. Proszę o pomoc nie wiem jak mam z nim porozmawiać czy to ze mną jest coś nie tak

jeśli sprawdza Pani telefon swojemu chłopakowi to nie świadczy zbyt dobrze o Pani, nie na tym polega dojrzałość