Dlaczego mój penis zmienił wygląd?

Od jakiegoś czasu zaczęły się problemy z moim penisem. Najpierw pojawiła się w jego środku jakby uciskowa opaska i było widać wyraźnie taki garb. Następnie penis się przekrzywił w tym miejscu i wyglądał jakby dwa elementy połączone na wiotko. Później w środku zacząłem wyczuwać zgrubienie, jakby taką twardą płytkę. Ustąpiło, ale penis się zmniejszył znacznie i ma nieproporcjonalny wygląd, to znaczy u góry jest cienki (na długości około 10 cm, następnie wyraźnie grubieje, wygląda jak teleskop. Bylem u urologa, ale powiedział, że nic tu nie widzi, co było zresztą normalne, bo w spoczynku nic się nie dzieje. Dodam również, że sperma straciła swój kolor, jest taka bardziej rzadka, lejąca, przezroczysta. Co to może być?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Niestety na podstawie Pańskiego opisu nie można zdiagnozować problemu. Konieczne jest dokładne badanie fizykalne, niestety najlepiej w stanie wzwodu.
Jako, że badanie w stanie wzwodu prącia może być niemożliwe, może okazać się niezbędne zrobienie zdjęcia i okazanie go przy następnej wizycie.

Redakcja abcZdrowie.pl