Dlaczego moje ciało nieustannie jest spocone?

Dzien dobry, mam pytanie w zwiazku z nadmierna potliwoscia calego ciala. Niezaleznie od pory dnia, temperatury całe ciało jest mocno spocone. Probowałem antyperspirantow, tabletek oraz jonoforezy. Jakie badania oraz jakie mam mozliwosci, aby sie tego pozbyc. Problem ten doskwiera mi juz od lat. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę tsh oraz wizytę w gabinecie medycyny estetycznej lub u chirurga plastycznego gdzie przedstawia panu dostępne możliwość m.in zniszczenia wybranych gruczołów potowych.
Pozdrawiam