Dlaczego naciskam sobie głowę podczas snu?

Witam, Od jakiegos czasu mam wrazenie, ze celowo robie sobie krzywde podczas snu. Budze sie z bolu, ale natychmiast zasypiam.Podczas snu bardzo wciskalam glowe w reke tak, ze czulam jak mi sie kolczyki wbijaly w glowe. Po jakims czasie zorientowalam sie co robie i wyjelam kolczyki jenak do tej pory jak spie potrafie tak mocno przyciskac glowe, ze pozniej ucho boli mnie caly dzien.Jezeli nie przyciakam ucha to zakladam noge na noge wbijam sobie kolano.Dzisiaj wstalam z ogrommym bolem reki

Witam Panią. Na podstawie Pani postu mogę stwierdzić, że Pani ciało wysyła ważny komunikat, który należy "rozszyfrować". Po fazie aktywności sen służy organizmowi do wypoczynku i przetworzenia różnych doświadczeń i informacji. Być może to, co Pani opisała świadczy o tym, że Pani ciało doświadcza napięcia. Owo napięcie z kolei może być wynikiem obecnego stresu lub sytuacji, które miały miejsce w przeszłości a obecnie dają znać o sobie. To co napisałem jest tylko hipotezą. Może ją Pani rozstrzygnąć wizytą bezpośrednią u psychologa, który mam nadzieję pomoże Pani rozszyfrować wiadomość wysyłaną przez Pani ciało. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Myślę, że byłaby tu konieczna wizyta u psychologa, który dzięki wzięciu pod uwagę całego kontekstu, mógłby znaleźć przyczynę Pani dolegliwości. Z dużym prawdopodobieństwem takie sygnały z ciała świadczą o pewnym napięciu psychofizycznym. Warto skonsultować to ze specjalistą, ponieważ w konsekwencji tej trudności czuje Pani fizyczny ból. Ponadto, jeśli nie zajmie się Pani jego źródłem, to trudności mogą się rozprzestrzenić na inne obszary życia.

Powodzenia!