Dlaczego nie czuję macicy partnerki podczas współżycia?

Witam. Współżyje z partnerką od 5 lat i nigdy nie czułem, abym dotykał macicy/szyjki macicy partnerki podczas stosunku. Dodam, że partnerka także nie odczuwa abym dotykał jej macicy/szyjki macicy. Mamy po 27 lat, jesteśmy swoimi pierwszymi i jedynymi partnerami. Mój penis podczas pełnej erekcji ma 12cm długości i 12,5cm obwodu. Czy to jest normalne aby nie można było dotykać macicy podczas stosunków?

Dla większości kobiet uderzanie penisa w szyjkę macicy w trakcie stosunku jest bardzo nieprzyjemne i może powodować ból. Zdarza się to zwłaszcza w sytuacjach, w których penis partnera jest bardzo duży. Przy "standardowych" rozmiarach męskiego przyrodzenia zazwyczaj tak się nie dzieje, ponieważ nie cały penis penetruje pochwę.