Dlaczego nie mam motywacji do działania?

Dzień dobry Mam 28 lat jestem mężatką. Od długiego czasu nie mam na nic chęci. W wieku 8 lat straciłam mamę i bardzo to przeżyłam. Pracuję bo muszę choć na pracę nie mogę narzekać, nie mam chęci do wykonywania podstawowych obowiązków. Najlepiej to bym siadła i nic nie robiła. Spotykam się ze znajomymi, ale rzadko.Nie mam zbyt dużo znajomych. Wiele razy było tak że planowałam coś zrobić iść np na kurs angielskiego, ale zawsze ten pomysł odpadał ponieważ bałam się próbować. Odważyłam się zrobić kurs na prawo jazdy na ciężką kategorię i zdałam, ale teraz znowu boję się siąść za kierownicę bo boję się że sobie nie poradzę. Stresują mnie błahe sytuacje. W pracy nie mogę podać kawy, ponieważ ręce mi się trzęsą jeszcze bardziej gdy ktoś patrzy na moje dłonie. Nic mnie nie cieszy, a jak już to przez moment. Mam problemy ze skokami ciśnienia i od niedługiego czasu doszło mi uczucie jakby serce podchodziło mi do gardła i nawet zdarza się to w sytuacjach nie stresujących. Nie wiem co robić. Czym to może być spowodowane. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Szanowna Pani,

wskazana jest dla Pani psychoterapia poznawczo - behawioralna jako pomoc, ze specjalistą łatwiej będzie sobie poradzić z problemem.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś