Dlaczego od jakiegoś czasu borykam się z panicznym, irracjonalnym lękiem?

Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z panicznym, irracjonalnym lękiem że jestem w ciązy. Wszystko zaczęło się od imprezy 16 maja kiedy to razem z koleżankami wypiłam za duzo. Wiem, ze nic raczej nie miało miejsca.jednak z koleżanek byla trzezwa, odwiozła mnie do domu. Następnego dnia obudziłam sie ubrana, we własnym łózku... Byłam wtedy na 4 dni przed spodziewana miesiączka. Mój cykl trwa ok 29-30 dni. Miesiączka opóznila sie o 3 dnia, byc może ze stresu. Kolejnym dziwnym czynnikiem bylo to ze była ona zdecydowanie mniej obfita niż zwykle- trwała natomiast normalnie 5 dni. Teraz odczuwam bóle piersi i brak apetytu-ciągly stres. Wczoraj zrobiłam test ciązowy-wynik negatywnym. Czy mimo to mogę miec powody do obaw?

Być może jednak lęk który Pani odczuwa nie dotyczy tego, że jest Pani w ciąży, ale związany jest z tym, że utraciła Pani kontrolę nad sobą i świadomość po spożyciu alkoholu. Z pewnością warto zadbać na przyszłość o to, aby nie narażała się Pani na takie sytuacje.