Dlaczego odczuwam bóle okolicy łopatki?

Dzień dobry, zaczelo sie dosc niewinnie, bol w okolicach barku/lopatki/szyi , pomyslalem ze to moglobyc zawianie bo duzo siedzialem przed klimatyzatorem i wiatrakiem.bralem przeciwbolowe 400 ale nic nie pomagalo. Dwa dni pozniej bol nie ustepował wiec poszedlem do lekarza, ten stwierdzil ze miesien tam w okolicy lopatki bardzo spiety, dostalem leki na rozluźnienie i przeciwbolowe 600. Nastepnego dnia bol dalo sie bardziej sprecyzowac i byl on z przodu pod lewa piersia, nasilil sie po zabraniu tabletek 600mg. czulem ciagly ucisk w klatce, bol caly czas, a nasilal sie przy oddychaniu. pojechalem na pogotowie, ekg rentgen zrobiony niby nic z sercem, zapalenie nerwu-taka diagnoza, dostalem tabletki opiaidowe biore drugi dzien i bez poprawy ciagle boli, przy kazdym ruchu, bol sie nasila przy wdechu, przy siedzeniu przy lezeniy. Jutro pojde znow do lekarza, czy waszym zdaniem diagnoza byla trafna ? zaczynam bac sie o zdrowie. Mezczyzna lat 24

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.