Bóle w plecach pod łopatką i bóle brzucha po lekach

Witam nie wiem co mi dolega na poczatku dolegaja mi bole w plecach lewa strona pod lopatka dostalem od lekarza panadomed ibuprofen 600mg oraz paracetamol 1000mg wczesniej zrobilem usg serca badania wysilkowe holtera wszystko ok. Potem zrobilem rtg odcinka piersiowego ortopeda rzekomo nic nie widzi. Po tych tabletkach mam jakies problemy z brzuchem jezdzi mi strasznie, mam bole z lewej strony i czasami jakby mi dretwiala okolica powyzej pepka z lewej strony oraz przy tym bol w plecach w okolicy n

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.