Dlaczego po raz drugi w miesiącu dostałam okres?

Mam 18 lat i dostałam okresu drugi raz po 1.5 tygodnia. Miesiąc temu miałam dwie infekcje pod rząd i Leczyłam je lactovaginalem. Okres mam od 5 lat i był regularny od dwoch. Pierwsza infekcje dostałam w listopadzie 2016 po antybiotyku. Bolały mnie bardzo jelita, nie mogłam chodzić, czułam ze mięśnie brzucha są napięte, nie mogłam normalnie skorzystać z toalety bo czułam wielkie kłucie jelit. Nie wiem co może mi być powinnam się martwić?

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę oraz wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam