Dlaczego po zabiegu laserowej korekcji wzroku metodą LASIK wszystko się pogarsza?

Jestem po zabiegu laserowej korekcji wzroku metodą LASIK.Proces regeneracji przeszedł prawidłowo,jednak po roku zaczęłam dostrzegać stopniowe pogarszanie się wzroku.Okulista,który wykonywał mi zabieg stwierdził,(bez badania)że mam syndrom suchego oka bez.Kupiłam krople, które przynosiły efekt na parę minut.Po zrobieniu badań u innego okulisty okazało się,że ilość filmu łzowego jest ponad normę i nie wychodzi żadna wada wzroku,więc nie można dobrać okularów.Widzenie na lewe oko nadal się pogarsza

Witam. Być może nie była Pani dokładnie zbadana. Teraz to już raczej trzeba odczekać 3 do 6 mcy i zbadać się dokładnie mam na myśli badanie wyższych abberacji tj czoło fali itp. Pozdrawiam serdecznie